Kineziterapijos klinika Kaune
Adresas
Baltijos g. 87, LT - 47133, Kaunas
Telefono Nr.
+370 6 5613711
Darbo Laikas
Pirmadienį - Penktadienį: 9:00 - 20:00, Šeštadienį: 10:00 - 15:00

Išsilavinimas

2012m. baigė Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) biomedicinos fakultetą, reabilitacijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis, kineziterapeuto profesinė kvalifikacija.

2014m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) reabilitacijos klinikoje, įgytas reabilitacijos magistro kvalifikacinis laipsnis.

2017m. Estijoje, Taline įgytas Veido ir Burnos Miofunkcinės Terapijos sertifikatas.

2018 m. Lenkijoje, Varšuvoje baigti praktiniai mokymai pas prof. Mariano Rocabado, skirti apatinio žandikaulio sąnario disfunkcijos diagnostikai ir gydymui.

2019 m. tapo diplomuota Cantienica metodo instruktore.

Apie

Gydytoja specializuojasi veido – žandikaulio sistemos reabilitacijoje po veido ir žandikaulių sistemos traumų, operacijų ir apatinio žandikaulio sąnario disfunkcijose. Pacientams ji padeda atstatyti raumenų ir viso žandikaulio funkciją. Aktyviai užsiima miofunkcinės terapijos taikymu vaikams ir suaugusiems pagal pasaulyje pripažintus Amerikos Miofunkcijos Asociacijos principus.

Siekdama pačių geriausių rezultatų savo pacientams, dirba su visa žmogaus laikysena ir jos sukeltomis problemomis. Sprendžiamos problemas atsižvelgiant į priežastis, o ne pasekmes.

Gydytoja jaučia didelę meilę savo darbui, nuolat tobulina savo kvalifikaciją įvairiose mokslinėse konferencijose, seminaruose, bei profesiniuose mokymuose.

Gydytojai kiekvienas pacientas galimybė augti ir tobulėti, nes kiekvienas atvėjis individualus. Dirbdama su pacientais ji visada stengiasi jiems skirti savo dėmesį, pagarbą ir profesionalumą, o didžiausias atpildas jai už darbą yra laimingi ir gydymu patenkinti pacientai.

image-divider